SDN0.75BK
TechflexTechflex
SDN0.75BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDN0.75BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 250' BLACK
Podatkovni listi: 1.SDN0.75BK.pdf2.SDN0.75BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 513 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDN0.75BK
Številka dela SDN0.75BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 250' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 513 pcs Podatkovni list 1.SDN0.75BK.pdf2.SDN0.75BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.050" (1.27mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Super Duty Druga imena 1030-1096
SDN075BK
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide Monofilament, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Dolžina 250' (76.20m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.250" (31.75mm) Barva Black