SDN0.25BK100
TechflexTechflex
SDN0.25BK100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDN0.25BK100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 100' BLACK
Podatkovni listi: 1.SDN0.25BK100.pdf2.SDN0.25BK100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDN0.25BK100
Številka dela SDN0.25BK100 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 100' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1569 pcs Podatkovni list 1.SDN0.25BK100.pdf2.SDN0.25BK100.pdf
Premer - Debelina stene 0.050" (1.27mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Super Duty Druga imena 1030-1093
SDN025BK100
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide Monofilament, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.500" (12.70mm) Barva Black