SDN0.25BK
TechflexTechflex
SDN0.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDN0.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 500' BLACK
Podatkovni listi: 1.SDN0.25BK.pdf2.SDN0.25BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 460 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 460 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDN0.25BK
Številka dela SDN0.25BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 500' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 460 pcs Podatkovni list 1.SDN0.25BK.pdf2.SDN0.25BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.050" (1.27mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Super Duty Druga imena 1030-1092
SDN025BK
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide Monofilament, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Dolžina 500' (152.40m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.500" (12.70mm) Barva Black