RRN1.75DB30
TechflexTechflex
RRN1.75DB30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RRN1.75DB30
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-3/4" X 30' BROWN
Podatkovni listi: RRN1.75DB30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RRN1.75DB30
Številka dela RRN1.75DB30 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-3/4" X 30' BROWN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1375 pcs Podatkovni list RRN1.75DB30.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Rodent Resistant delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 30.00' (9.14m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Rodent Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.750" (44.45mm) Premer - znotraj, razširjen 2.750" (69.85mm)