RRN0.75DB75
TechflexTechflex
RRN0.75DB75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RRN0.75DB75
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 75' BROWN
Podatkovni listi: RRN0.75DB75.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RRN0.75DB75
Številka dela RRN0.75DB75 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 75' BROWN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1400 pcs Podatkovni list RRN0.75DB75.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Rodent Resistant delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 75.00' (22.86m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Rodent Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm) Premer - znotraj, razširjen 1.250" (31.75mm)