RRN0.50DB100
TechflexTechflex
RRN0.50DB100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RRN0.50DB100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 100' BROWN
Podatkovni listi: RRN0.50DB100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RRN0.50DB100
Številka dela RRN0.50DB100 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 100' BROWN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1284 pcs Podatkovni list RRN0.50DB100.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Rodent Resistant delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Rodent Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen 0.750" (19.05mm)