RRN1.25DB50
TechflexTechflex
RRN1.25DB50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RRN1.25DB50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-1/4" X 50' BROWN
Podatkovni listi: RRN1.25DB50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RRN1.25DB50
Številka dela RRN1.25DB50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-1/4" X 50' BROWN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1390 pcs Podatkovni list RRN1.25DB50.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Rodent Resistant delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Rodent Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm) Premer - znotraj, razširjen 1.750" (44.45mm)