NSN0.50BK
TechflexTechflex
NSN0.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSN0.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 500' BLACK
Podatkovni listi: NSN0.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 497 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSN0.50BK
Številka dela NSN0.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 500' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 497 pcs Podatkovni list NSN0.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.070" (1.78mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Non-Skid™ delovna temperatura -40°C ~ 79°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 500' (152.40m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Slip Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen 0.750" (19.05mm)