NSN0.25SS200
TechflexTechflex
NSN0.25SS200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSN0.25SS200
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 200' BLK/YELLOW
Podatkovni listi: NSN0.25SS200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSN0.25SS200
Številka dela NSN0.25SS200 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 200' BLK/YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1606 pcs Podatkovni list NSN0.25SS200.pdf
Premer - Debelina stene 0.070" (1.78mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Non-Skid™ delovna temperatura -40°C ~ 79°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 200' (60.96m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Safety Stripe, Slip Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm) Premer - znotraj, razširjen 0.438" (11.13mm)