NSN0.50SS100
TechflexTechflex
NSN0.50SS100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSN0.50SS100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 100' BLK/YELLOW
Podatkovni listi: NSN0.50SS100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NSN0.50SS100
Številka dela NSN0.50SS100 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 100' BLK/YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1363 pcs Podatkovni list NSN0.50SS100.pdf
Premer - Debelina stene 0.070" (1.78mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Non-Skid™ delovna temperatura -40°C ~ 79°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Safety Stripe, Slip Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen 0.750" (19.05mm)