MBC0.50CP
TechflexTechflex
MBC0.50CP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBC0.50CP
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1/2" COPPER BRAID 100'
Podatkovni listi: MBC0.50CP.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 774 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBC0.50CP
Številka dela MBC0.50CP Proizvajalec Techflex
Opis 1/2" COPPER BRAID 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 774 pcs Podatkovni list MBC0.50CP.pdf
Žičnica - konča - Tip Tubular
Debelina 0.020" (0.51mm) Velikost, priložena 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia
Serija Flexo® Copper Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Copper Dolžina 100' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Tubular Ground Braid 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia X 100' (30.5m)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBC0.13CP25
MBC0.13CP25
Proizvajalci: Techflex
Opis: 1/8" COPPER BRAID 25'
Na zalogi: 3884 pcs
Prenesi: MBC0.13CP25.pdf
RFQ
MBC110
MBC110
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: CHARGER 110V 10.8V LI-ION