MBC0.25CP25
TechflexTechflex
MBC0.25CP25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBC0.25CP25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1/4" COPPER BRAID 25'
Podatkovni listi: MBC0.25CP25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBC0.25CP25
Številka dela MBC0.25CP25 Proizvajalec Techflex
Opis 1/4" COPPER BRAID 25' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2651 pcs Podatkovni list MBC0.25CP25.pdf
Žičnica - konča - Tip Tubular
Debelina 0.025" (0.64mm) Velikost, priložena 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia
Serija Flexo® Copper Druga imena 1030-1245
MBC0.25CP25-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Copper
Dolžina 25.0' (7.62m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Tubular Ground Braid 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia X 25.0' (7.62m)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBC0.13CP
MBC0.13CP
Proizvajalci: Techflex
Opis: 1/8" COPPER BRAID 250'
Na zalogi: 946 pcs
Prenesi: MBC0.13CP.pdf
RFQ
MBC110
MBC110
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: CHARGER 110V 10.8V LI-ION