MBC0.25CP
TechflexTechflex
MBC0.25CP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBC0.25CP
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1/4" COPPER BRAID 100'
Podatkovni listi: MBC0.25CP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBC0.25CP
Številka dela MBC0.25CP Proizvajalec Techflex
Opis 1/4" COPPER BRAID 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1100 pcs Podatkovni list MBC0.25CP.pdf
Žičnica - konča - Tip Tubular
Debelina 0.025" (0.64mm) Velikost, priložena 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia
Serija Flexo® Copper Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Copper Dolžina 100' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Tubular Ground Braid 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia X 100' (30.5m)