MBB0.50BS
TechflexTechflex
MBB0.50BS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBB0.50BS
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1/2" BRASS BRAID 100'
Podatkovni listi: 1.MBB0.50BS.pdf2.MBB0.50BS.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 250 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBB0.50BS
Številka dela MBB0.50BS Proizvajalec Techflex
Opis 1/2" BRASS BRAID 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250 pcs Podatkovni list 1.MBB0.50BS.pdf2.MBB0.50BS.pdf
Žičnica - konča - Tip Tubular
Debelina 0.020" (0.51mm) Velikost, priložena 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia
Serija Brass Beauty Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Brass Dolžina 100' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Tubular Ground Braid 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia X 100' (30.5m)