MBB0.38BS
TechflexTechflex
MBB0.38BS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBB0.38BS
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 3/8" BRASS BRAID 100'
Podatkovni listi: 1.MBB0.38BS.pdf2.MBB0.38BS.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 391 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 391 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBB0.38BS
Številka dela MBB0.38BS Proizvajalec Techflex
Opis 3/8" BRASS BRAID 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 391 pcs Podatkovni list 1.MBB0.38BS.pdf2.MBB0.38BS.pdf
Žičnica - konča - Tip Tubular
Debelina 0.015" (0.38mm) Velikost, priložena 0.375" (9.53mm, 3/8") - Outer Dia
Serija Brass Beauty Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Brass Dolžina 100' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Tubular Ground Braid 0.375" (9.53mm, 3/8") - Outer Dia X 100' (30.5m)