MBB0.25BS
TechflexTechflex
MBB0.25BS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBB0.25BS
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1/4" BRASS BRAID 100'
Podatkovni listi: 1.MBB0.25BS.pdf2.MBB0.25BS.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 317 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 317 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBB0.25BS
Številka dela MBB0.25BS Proizvajalec Techflex
Opis 1/4" BRASS BRAID 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 317 pcs Podatkovni list 1.MBB0.25BS.pdf2.MBB0.25BS.pdf
Žičnica - konča - Tip Tubular
Debelina 0.027" (0.69mm) Velikost, priložena 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia
Serija Brass Beauty Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Brass Dolžina 100' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Tubular Ground Braid 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia X 100' (30.5m)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBB02070C1000FRP00
MBB02070C1000FRP00
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: RES 100 OHM 0.6W 1% AXIAL