KVX0.25YL
TechflexTechflex
KVX0.25YL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KVX0.25YL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 500' YELLOW
Podatkovni listi: 1.KVX0.25YL.pdf2.KVX0.25YL.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 82 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 82 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KVX0.25YL
Številka dela KVX0.25YL Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 500' YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82 pcs Podatkovni list 1.KVX0.25YL.pdf2.KVX0.25YL.pdf
Premer - Debelina stene -
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Aramid Armor™ delovna temperatura -170°C ~ 160°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Kevlar® Aramid, Halogen Free Zaščita tekočin Fuel Resistant
Dolžina 500' (152.40m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja Environment Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm) Premer - znotraj, razširjen 0.375" (9.52mm)