KVX0.50YL
TechflexTechflex
KVX0.50YL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KVX0.50YL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 250' YELLOW
Podatkovni listi: 1.KVX0.50YL.pdf2.KVX0.50YL.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 117 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 117 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KVX0.50YL
Številka dela KVX0.50YL Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 250' YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117 pcs Podatkovni list 1.KVX0.50YL.pdf2.KVX0.50YL.pdf
Premer - Debelina stene -
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Aramid Armor™ delovna temperatura -170°C ~ 160°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Kevlar® Aramid, Halogen Free Zaščita tekočin Fuel Resistant
Dolžina 250' (76.20m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja Environment Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen 1.000" (25.40mm)