KVN0.25YL
TechflexTechflex
KVN0.25YL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KVN0.25YL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 500' YELLOW
Podatkovni listi: KVN0.25YL.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 456 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KVN0.25YL
Številka dela KVN0.25YL Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 500' YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 456 pcs Podatkovni list KVN0.25YL.pdf
Premer - Debelina stene 0.020" (0.51mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Aramid Flexo® KV™ delovna temperatura -170°C ~ 160°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Kevlar® Aramid, Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 500' (152.40m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut
Varstvo okolja Environment Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm) Premer - znotraj, razširjen 0.312" (7.92mm)