KVN0.75YL
TechflexTechflex
KVN0.75YL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KVN0.75YL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 250' YELLOW
Podatkovni listi: KVN0.75YL.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 344 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 344 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KVN0.75YL
Številka dela KVN0.75YL Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 250' YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344 pcs Podatkovni list KVN0.75YL.pdf
Premer - Debelina stene 0.020" (0.51mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Aramid Flexo® KV™ Druga imena 1030-1300
KVN0.75YL-ND
Q7967338
delovna temperatura -170°C ~ 160°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Kevlar® Aramid, Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 250' (76.20m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut Varstvo okolja Environment Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.875" (22.22mm) Barva Yellow