H2P0.50CL
TechflexTechflex
H2P0.50CL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2P0.50CL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka PVC HEAT SHRINK 1/2" CLEAR 200'
Podatkovni listi: H2P0.50CL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H2P0.50CL
Številka dela H2P0.50CL Proizvajalec Techflex
Opis PVC HEAT SHRINK 1/2" CLEAR 200' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1192 pcs Podatkovni list H2P0.50CL.pdf
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 135°C Serija Shrinkflex
Obnovljena debelina stene - delovna temperatura -35°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Dolžina 200.0' (61.0m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.500" (12.70mm) Notranji premer - obnovljen 0.250" (6.35mm)
Lastnosti Fluid Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.500" (12.70mm) 2 to 1 Clear 200.0' (61.0m)