H2P0.25CL
TechflexTechflex
H2P0.25CL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2P0.25CL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka PVC HEAT SHRINK 1/4" CLEAR 200'
Podatkovni listi: H2P0.25CL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H2P0.25CL
Številka dela H2P0.25CL Proizvajalec Techflex
Opis PVC HEAT SHRINK 1/4" CLEAR 200' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2089 pcs Podatkovni list H2P0.25CL.pdf
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 135°C Serija Shrinkflex
Obnovljena debelina stene - delovna temperatura -35°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Dolžina 200.0' (61.0m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.250" (6.35mm) Notranji premer - obnovljen 0.125" (3.18mm)
Lastnosti Fluid Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Clear 200.0' (61.0m)
Barva Clear
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
H2P0.50CL
H2P0.50CL
Proizvajalci: Techflex
Opis: PVC HEAT SHRINK 1/2" CLEAR 200'
Na zalogi: 1192 pcs
Prenesi: H2P0.50CL.pdf
RFQ
H2P0.25CL25
H2P0.25CL25
Proizvajalci: Techflex
Opis: PVC HEAT SHRINK 1/4" CLEAR 25'
Na zalogi: 11106 pcs
Prenesi: H2P0.25CL25.pdf
RFQ
H2P0.38CL25
H2P0.38CL25
Opis: PVC HEAT SHRINK 3/8" CLEAR 25'
Prenesi: H2P0.38CL25.pdf
H2P0.31CL25
H2P0.31CL25
Opis: PVC HEAT SHRINK 5/16" CLEAR 25'
Prenesi: H2P0.31CL25.pdf
H2P-SHF-AA
H2P-SHF-AA
Proizvajalci: JST
Opis: CONN RECEPT HOUSING 2POS NH