H2P0.75CL
TechflexTechflex
H2P0.75CL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2P0.75CL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka PVC HEAT SHRINK 3/4" CLEAR 200'
Podatkovni listi: H2P0.75CL.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 728 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 728 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H2P0.75CL
Številka dela H2P0.75CL Proizvajalec Techflex
Opis PVC HEAT SHRINK 3/4" CLEAR 200' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 728 pcs Podatkovni list H2P0.75CL.pdf
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 135°C Serija Shrinkflex
Obnovljena debelina stene - delovna temperatura -35°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Dolžina 200.0' (61.0m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.750" (19.05mm) Notranji premer - obnovljen 0.375" (9.53mm)
Lastnosti Fluid Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Clear 200.0' (61.0m)