FWN0.50BK
TechflexTechflex
FWN0.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FWN0.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1/2" X 100' BLACK
Podatkovni listi: 1.FWN0.50BK.pdf2.FWN0.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 739 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FWN0.50BK
Številka dela FWN0.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 100' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 739 pcs Podatkovni list 1.FWN0.50BK.pdf2.FWN0.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija Flexo® Wrap delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen -
Barva Black Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FWN2.00BK
FWN2.00BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 2" X 100' BLACK