FWN0.75BK
TechflexTechflex
FWN0.75BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FWN0.75BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3/4" X 100' BLACK
Podatkovni listi: 1.FWN0.75BK.pdf2.FWN0.75BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 689 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FWN0.75BK
Številka dela FWN0.75BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3/4" X 100' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 689 pcs Podatkovni list 1.FWN0.75BK.pdf2.FWN0.75BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija Flexo® Wrap Druga imena 1030-1068
FWN075BK
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)