F6N1.50BK
TechflexTechflex
F6N1.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6N1.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1.5" X 75' BLACK
Podatkovni listi: F6N1.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 520 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6N1.50BK
Številka dela F6N1.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1.5" X 75' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 520 pcs Podatkovni list F6N1.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.038" (0.96mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Druga imena 1030-1088
F6N150BK
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 75.00' (22.86m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen - Barva Black
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F6N1.25OR75
F6N1.25OR75
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 1-1/4" X 75' ORANGE
Na zalogi: 507 pcs
Prenesi: F6N1.25OR75.pdf
RFQ
F6N1.50BK10
F6N1.50BK10
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 1.5" X 10' BLACK
Na zalogi: 2978 pcs
Prenesi: F6N1.50BK10.pdf
RFQ
F6N1.25OR10
F6N1.25OR10
Opis: SELF WRAP 1-1/4" X 10' ORANGE
Na zalogi: 2692 pcs
Prenesi: F6N1.25OR10.pdf
F6N1.50BK25
F6N1.50BK25
Opis: SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK