FRN1.50TB
TechflexTechflex
FRN1.50TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN1.50TB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" X 200' BLACK/WHITE
Podatkovni listi: 1.FRN1.50TB.pdf2.FRN1.50TB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 514 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRN1.50TB
Številka dela FRN1.50TB Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 200' BLACK/WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 514 pcs Podatkovni list 1.FRN1.50TB.pdf2.FRN1.50TB.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® FR Druga imena 1030-1030
FRN150TB
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 200' (60.96m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.500" (63.50mm) Barva Black, White