FRN0.75TB
TechflexTechflex
FRN0.75TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN0.75TB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 250' BLACK/WHITE
Podatkovni listi: 1.FRN0.75TB.pdf2.FRN0.75TB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 834 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 834 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRN0.75TB
Številka dela FRN0.75TB Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 250' BLACK/WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 834 pcs Podatkovni list 1.FRN0.75TB.pdf2.FRN0.75TB.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® FR Druga imena 1030-1026
FRN075TB
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 250' (76.20m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.250" (31.75mm) Barva Black, White