FRN0.25TW10
TechflexTechflex
FRN0.25TW10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN0.25TW10
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 10' WHITE/BLACK
Podatkovni listi: 1.FRN0.25TW10.pdf2.FRN0.25TW10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRN0.25TW10
Številka dela FRN0.25TW10 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 10' WHITE/BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19169 pcs Podatkovni list 1.FRN0.25TW10.pdf2.FRN0.25TW10.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® FR Druga imena Q7206451
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 10.00' (3.05m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.438" (11.13mm) Barva White, Black