FRN1.75TB30
TechflexTechflex
FRN1.75TB30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRN1.75TB30
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-3/4" X 30' BLACK/WHT
Podatkovni listi: 1.FRN1.75TB30.pdf2.FRN1.75TB30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRN1.75TB30
Številka dela FRN1.75TB30 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-3/4" X 30' BLACK/WHT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1632 pcs Podatkovni list 1.FRN1.75TB30.pdf2.FRN1.75TB30.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® FR Druga imena 1030-1033
FRN175TB30
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 30.00' (9.14m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.750" (44.45mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.750" (69.85mm) Barva Black, White