F6W0.75WH100
TechflexTechflex
F6W0.75WH100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6W0.75WH100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3/4" X 100' WHITE
Podatkovni listi: F6W0.75WH100.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 815 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 815 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6W0.75WH100
Številka dela F6W0.75WH100 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3/4" X 100' WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 815 pcs Podatkovni list F6W0.75WH100.pdf
Premer - Debelina stene 0.027" (0.69mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Woven Wrap delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)