F6W0.75CB
TechflexTechflex
Techflex
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6W0.75CB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka F6 WOVEN WRAP 3/4 CARBON 150'
Podatkovni listi: F6W0.75CB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 567 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 567 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6W0.75CB
Številka dela F6W0.75CB Proizvajalec Techflex
Opis F6 WOVEN WRAP 3/4 CARBON 150' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 567 pcs Podatkovni list F6W0.75CB.pdf
Premer - Debelina stene 0.027" (0.69mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Woven Wrap delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 150' (45.72m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm) Premer - znotraj, ne-razširjen -