F6W0.75BK50
TechflexTechflex
F6W0.75BK50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6W0.75BK50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK
Podatkovni listi: F6W0.75BK50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6W0.75BK50
Številka dela F6W0.75BK50 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1750 pcs Podatkovni list F6W0.75BK50.pdf
Premer - Debelina stene 0.027" (0.69mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Woven Wrap Druga imena 1030-1224
F6W075BK50
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 50.00' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm) Premer - znotraj, ne-razširjen -