F6F0.50TB
TechflexTechflex
F6F0.50TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6F0.50TB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1/2" X 150' BLACK/WHT
Podatkovni listi: 1.F6F0.50TB.pdf2.F6F0.50TB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 931 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6F0.50TB
Številka dela F6F0.50TB Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 150' BLACK/WHT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 931 pcs Podatkovni list 1.F6F0.50TB.pdf2.F6F0.50TB.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® FR Druga imena 1030-1357
F6F0.50TB-ND
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 150' (45.72m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Self Extinguishing, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm)