F6F1.25TB
TechflexTechflex
F6F1.25TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6F1.25TB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1-1/4" X 75' BLACK/WHT
Podatkovni listi: 1.F6F1.25TB.pdf2.F6F1.25TB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 528 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 528 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6F1.25TB
Številka dela F6F1.25TB Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1-1/4" X 75' BLACK/WHT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 528 pcs Podatkovni list 1.F6F1.25TB.pdf2.F6F1.25TB.pdf
Premer - Debelina stene 0.038" (0.96mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® FR delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 75.00' (22.86m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm) Premer - znotraj, razširjen -