F6F0.25TB
TechflexTechflex
F6F0.25TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6F0.25TB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1/4" X 200' BLACK/WHT
Podatkovni listi: 1.F6F0.25TB.pdf2.F6F0.25TB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 607 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6F0.25TB
Številka dela F6F0.25TB Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/4" X 200' BLACK/WHT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 607 pcs Podatkovni list 1.F6F0.25TB.pdf2.F6F0.25TB.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® FR delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 200' (60.96m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm) Premer - znotraj, razširjen -
Barva Black, White Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F6F1.25TB
F6F1.25TB
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 1-1/4" X 75' BLACK/WHT
Na zalogi: 528 pcs
Prenesi: F6F1.25TB.pdf
RFQ
F6F1.00TB50
F6F1.00TB50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 1" X 50' BLACK/WHITE