F360.75BK50
TechflexTechflex
F360.75BK50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F360.75BK50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.75" ID PET 50' BLACK
Podatkovni listi: F360.75BK50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F360.75BK50
Številka dela F360.75BK50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.75" ID PET 50' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2415 pcs Podatkovni list F360.75BK50.pdf
Debelina stene 0.030" (0.76mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija F360°
Druga imena 1030-1455
F360.75BK50-ND
delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 50.00' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Chemical Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 0.810" (20.57mm) Premer - znotraj 0.750" (19.05mm)
natančen opis Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m) Barva Black