F360.50BKBB
TechflexTechflex
F360.50BKBB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F360.50BKBB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.5" ID PET 1200' BLACK
Podatkovni listi: F360.50BKBB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 181 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 181 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F360.50BKBB
Številka dela F360.50BKBB Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.5" ID PET 1200' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181 pcs Podatkovni list F360.50BKBB.pdf
Debelina stene 0.030" (0.76mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija F360°
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 1200' (365.76m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Flame Retardant Lastnosti Chemical Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj 0.560" (14.22mm)
Premer - znotraj 0.500" (12.70mm) natančen opis Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.500" (12.70mm) 1200' (365.76m)