F360.50BK75
TechflexTechflex
F360.50BK75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F360.50BK75
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.5" ID PET 75' BLACK
Podatkovni listi: F360.50BK75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F360.50BK75
Številka dela F360.50BK75 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.5" ID PET 75' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2414 pcs Podatkovni list F360.50BK75.pdf
Debelina stene 0.030" (0.76mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija F360°
Druga imena 1030-1453
F360.50BK75-ND
delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 75.00' (22.86m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Chemical Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 0.560" (14.22mm) Premer - znotraj 0.500" (12.70mm)
natančen opis Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.500" (12.70mm) 75.00' (22.86m) Barva Black