DFN3.34BK25
TechflexTechflex
DFN3.34BK25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFN3.34BK25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3.34" ID POLY 25' BLACK
Podatkovni listi: 1.DFN3.34BK25.pdf2.DFN3.34BK25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DFN3.34BK25
Številka dela DFN3.34BK25 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3.34" ID POLY 25' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1134 pcs Podatkovni list 1.DFN3.34BK25.pdf2.DFN3.34BK25.pdf
Debelina stene 0.045" (1.14mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija Dura Flex™
delovna temperatura -45°C ~ 120°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide (PA), Nylon
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 25.00' (7.62m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Premer - zunaj 3.430" (87.12mm) Premer - znotraj 3.340" (84.84mm)
natančen opis Black Polyamide (PA), Nylon Braided Sleeving 3.340" (84.84mm) 25.00' (7.62m) Barva Black
Podobni izdelki
DFNA10-1T5
DFNA10-1T5
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: RES NETWORK 4 RES MULT OHM 8VDFN
Na zalogi: 36024 pcs
Prenesi: DFNA10-1T5.pdf
RFQ
DFN2.54BK
DFN2.54BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 2.54" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 395 pcs
Prenesi: DFN2.54BK.pdf
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 3.66" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 548 pcs
Prenesi: DFN3.66BK.pdf
DFNA100-1T5
DFNA100-1T5
Na zalogi: 28029 pcs
Prenesi: DFNA100-1T5.pdf
DFN2.86BK50
DFN2.86BK50
Opis: SLEEVING 2.86" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 585 pcs
Prenesi: DFN2.86BK50.pdf
DFN2.86BK
DFN2.86BK
Opis: SLEEVING 2.86" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 334 pcs
Prenesi: DFN2.86BK.pdf
DFN3.66BK25
DFN3.66BK25
Opis: SLEEVING 3.66" ID POLY 25' BLACK
Na zalogi: 944 pcs
Prenesi: DFN3.66BK25.pdf
DFNA1001ATS
DFNA1001ATS
Opis: RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8VDFN
Prenesi: DFNA1001ATS.pdf
DFN2.54BK50
DFN2.54BK50
Opis: SLEEVING 2.54" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 825 pcs
Prenesi: DFN2.54BK50.pdf
DFN3.34BK
DFN3.34BK
Opis: SLEEVING 3.34" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 531 pcs
Prenesi: DFN3.34BK.pdf
DFN51120
DFN51120
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: RESISTOR THERMAL FUSE - PFE1000
Prenesi: DFN51120.pdf
DFN2.38BK50
DFN2.38BK50
Opis: SLEEVING 2.38" ID POLY 50' BLACK
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%