DFN3.66BK25
TechflexTechflex
DFN3.66BK25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFN3.66BK25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3.66" ID POLY 25' BLACK
Podatkovni listi: 1.DFN3.66BK25.pdf2.DFN3.66BK25.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 944 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFN3.66BK25
Številka dela DFN3.66BK25 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3.66" ID POLY 25' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 944 pcs Podatkovni list 1.DFN3.66BK25.pdf2.DFN3.66BK25.pdf
Debelina stene 0.045" (1.14mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija Dura Flex™
delovna temperatura -45°C ~ 120°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide (PA), Nylon
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 25.00' (7.62m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Premer - zunaj 3.750" (95.25mm) Premer - znotraj 3.660" (92.96mm)
natančen opis Black Polyamide (PA), Nylon Braided Sleeving 3.660" (92.96mm) 25.00' (7.62m) Barva Black
Podobni izdelki
DFN2.54BK50
DFN2.54BK50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 2.54" ID POLY 50' BLACK