DFN2.54BK
TechflexTechflex
DFN2.54BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFN2.54BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 2.54" ID POLY 100' BLK
Podatkovni listi: 1.DFN2.54BK.pdf2.DFN2.54BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 395 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 395 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFN2.54BK
Številka dela DFN2.54BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 2.54" ID POLY 100' BLK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 395 pcs Podatkovni list 1.DFN2.54BK.pdf2.DFN2.54BK.pdf
Debelina stene 0.045" (1.14mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija Dura Flex™
delovna temperatura -45°C ~ 120°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide (PA), Nylon
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Premer - zunaj 2.630" (66.80mm) Premer - znotraj 2.540" (64.52mm)
natančen opis Black Polyamide (PA), Nylon Braided Sleeving 2.540" (64.52mm) 100' (30.48m) Barva Black
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DFN2.07BK50
DFN2.07BK50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 2.07" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 1264 pcs
Prenesi: DFN2.07BK50.pdf
RFQ
DFN2.54BK50
DFN2.54BK50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 2.54" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 825 pcs
Prenesi: DFN2.54BK50.pdf
RFQ
DFN2.86BK
DFN2.86BK
Opis: SLEEVING 2.86" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 334 pcs
Prenesi: DFN2.86BK.pdf
DFN3.34BK
DFN3.34BK
Opis: SLEEVING 3.34" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 531 pcs
Prenesi: DFN3.34BK.pdf
DFN2.86BK50
DFN2.86BK50
Opis: SLEEVING 2.86" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 585 pcs
Prenesi: DFN2.86BK50.pdf
DFN2.38BK50
DFN2.38BK50
Opis: SLEEVING 2.38" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 926 pcs
Prenesi: DFN2.38BK50.pdf
DFN3.66BK
DFN3.66BK
Opis: SLEEVING 3.66" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 548 pcs
Prenesi: DFN3.66BK.pdf
DFN1.75BK
DFN1.75BK
Opis: SLEEVING 1.75" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 626 pcs
Prenesi: DFN1.75BK.pdf
DFN1.75BK50
DFN1.75BK50
Opis: SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 1390 pcs
Prenesi: DFN1.75BK50.pdf
DFN2.07BK
DFN2.07BK
Opis: SLEEVING 2.07" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 590 pcs
Prenesi: DFN2.07BK.pdf
DFN3.34BK25
DFN3.34BK25
Opis: SLEEVING 3.34" ID POLY 25' BLACK
Prenesi: DFN3.34BK25.pdf
DFN2.38BK
DFN2.38BK
Opis: SLEEVING 2.38" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 454 pcs
Prenesi: DFN2.38BK.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%