DFN2.38BK
TechflexTechflex
DFN2.38BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFN2.38BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 2.38" ID POLY 100' BLK
Podatkovni listi: 1.DFN2.38BK.pdf2.DFN2.38BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 454 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 454 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFN2.38BK
Številka dela DFN2.38BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 2.38" ID POLY 100' BLK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 454 pcs Podatkovni list 1.DFN2.38BK.pdf2.DFN2.38BK.pdf
Debelina stene 0.045" (1.14mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija Dura Flex™
delovna temperatura -45°C ~ 120°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide (PA), Nylon
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Premer - zunaj 2.470" (62.74mm) Premer - znotraj 2.380" (60.45mm)
natančen opis Black Polyamide (PA), Nylon Braided Sleeving 2.380" (60.45mm) 100' (30.48m) Barva Black
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 2.07" ID POLY 50' BLACK
RFQ
DFN2.38BK50
DFN2.38BK50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 2.38" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 926 pcs
Prenesi: DFN2.38BK50.pdf
DFN2.54BK
Opis: SLEEVING 2.54" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 395 pcs
Prenesi: DFN2.54BK.pdf
DFN2.86BK
DFN2.86BK
Opis: SLEEVING 2.86" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 334 pcs
Prenesi: DFN2.86BK.pdf
DFN3.34BK
DFN3.34BK
Opis: SLEEVING 3.34" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 531 pcs
Prenesi: DFN3.34BK.pdf
DFN1.59BK
DFN1.59BK
Opis: SLEEVING 1.59" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 687 pcs
Prenesi: DFN1.59BK.pdf
DFN1.59BK50
DFN1.59BK50
Opis: SLEEVING 1.59" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 1175 pcs
Prenesi: DFN1.59BK50.pdf
DFN1.75BK
DFN1.75BK
Opis: SLEEVING 1.75" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 626 pcs
Prenesi: DFN1.75BK.pdf
DFN2.07BK
DFN2.07BK
Opis: SLEEVING 2.07" ID POLY 100' BLK
Na zalogi: 590 pcs
Prenesi: DFN2.07BK.pdf
DFN2.86BK50
DFN2.86BK50
Opis: SLEEVING 2.86" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 585 pcs
Prenesi: DFN2.86BK50.pdf
DFN1.75BK50
DFN1.75BK50
Opis: SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK
Prenesi: DFN1.75BK50.pdf
DFN2.54BK50
DFN2.54BK50
Opis: SLEEVING 2.54" ID POLY 50' BLACK
Na zalogi: 825 pcs
Prenesi: DFN2.54BK50.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%