LRF3W-R05JW
TT ElectronicsTT Electronics
LRF3W-R05JW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRF3W-R05JW
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.05 OHM 3W 2512 WIDE
Podatkovni listi: LRF3W-R05JW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LRF3W-R05JW
Številka dela LRF3W-R05JW Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.05 OHM 3W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124305 pcs Podatkovni list LRF3W-R05JW.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1225 Velikost / dimenzija 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm)
Serija LRF3W Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Druga imena 985-1227-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.94mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 50 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film