LRF2512-R025FW
TT ElectronicsTT Electronics
LRF2512-R025FW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRF2512-R025FW
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.025 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: LRF2512-R025FW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LRF2512-R025FW
Številka dela LRF2512-R025FW Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.025 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5735 pcs Podatkovni list LRF2512-R025FW.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm)
Serija LRF Odpornost 25 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 985-1214-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 25 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film