LRF3WLF-01-R005F
TT Electronics/IRC
LRF3WLF-01-R005F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRF3WLF-01-R005F
Proizvajalec / znamka: TT Electronics/IRC
Opis izdelka RES SMD 0.005 OHM 3W 2512 WIDE
Podatkovni listi: LRF3WLF-01-R005F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LRF3WLF-01-R005F
Številka dela LRF3WLF-01-R005F Proizvajalec TT Electronics/IRC
Opis RES SMD 0.005 OHM 3W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6819 pcs Podatkovni list LRF3WLF-01-R005F.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 3W
Napetost - razčlenitev 1225 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm) Serija LRF3W
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Druga imena 4545080841
LRC-LRF3WLF-01-R005-F
LRC-LRF3WLF-01-R005F
LRCLRF3WLF01R005F
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca LRF3WLF-01-R005F
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.94mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 0.005 Ohm ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.005 OHM 3W 2512 WIDE