LR2010-R15FW
TT ElectronicsTT Electronics
LR2010-R15FW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR2010-R15FW
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.15 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: LR2010-R15FW.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LR2010-R15FW
Številka dela LR2010-R15FW Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.15 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113300 pcs Podatkovni list LR2010-R15FW.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm)
Serija LR Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 985-1206-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 150 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film