LR2010-R05FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LR2010-R05FW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR2010-R05FW
Proizvajalec / znamka: TT Electronics / Welwyn
Opis izdelka RES SMD 0.05 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: LR2010-R05FW.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LR2010-R05FW
Številka dela LR2010-R05FW Proizvajalec TT Electronics/Welwyn
Opis RES SMD 0.05 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128296 pcs Podatkovni list LR2010-R05FW.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 2010 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm) Serija LR
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
Druga imena 985-1203-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca LR2010-R05FW
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 0.05 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.05 OHM 1% 1W 2010
Premaz, tip ohišja Thick Film Bandwidth 0.05
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LR20 F/BL4X2
LR20 F/BL4X2
Proizvajalci: FDK America
Opis: BATT PK 12V D SZ ALKALINE