LR2010-R04FW
TT ElectronicsTT Electronics
LR2010-R04FW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR2010-R04FW
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.04 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: LR2010-R04FW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LR2010-R04FW
Številka dela LR2010-R04FW Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.04 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119467 pcs Podatkovni list LR2010-R04FW.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm)
Serija LR Odpornost 40 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 985-1202-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 40 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LR20 F/BL3X2
LR20 F/BL3X2
Proizvajalci: FDK America
Opis: BATT PK 9V D SZ ALKALINE