RVC2010FT95K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2010FT95K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RVC2010FT95K3
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 95.3K OHM 1% 1/2W 2010
Podatkovni listi: 1.RVC2010FT95K3.pdf2.RVC2010FT95K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RVC2010FT95K3
Številka dela RVC2010FT95K3 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 95.3K OHM 1% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 717405 pcs Podatkovni list 1.RVC2010FT95K3.pdf2.RVC2010FT95K3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RVC Odpornost 95.3 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena RVC 2010 95.3K 1% R